Pamięci USB reklamowe (pendrive)

IMPORTER PAMIĘCI USB Z LOGO
Dobra jakość za małą cenę!

logo memorabbit - importera pamięci usbMemoRabbit jest bezpośrednim importerem pamięci usb z nadrukiem logo reklamowym dla firm, jednocześnie przedstawicielem producenta pamięci usb na terenie Polski i Europy.
Importer pamięci flash oferuje pamięci usb z nadrukiem logo firmy na obudowach oraz oryginalne podzespoły pamięci flash takich producentów jak: Toshiba, Samsung, Hynix, Intel… Zespół MemoRabbit jest przedstawicielem jednych z największych fabryk na świecie dzięki czemu oferuje dobrej jakości pendrive’y reklamowe w niskiej cenie.
Importer pamięci usb współpracuje z agencjami reklamowymi i hurtownikami. MemoRabbit oferuje dogodne warunki współpracy ze stałymi klientami tak zwanymi Partnerami MemoRabbit. Importer dla agencji reklamowych oferuje materiały no-name tzw. Pakiet IMAGEUSB – dzięki tymi materiałami marketingowymi Partnerom łatwiej pozyskać klienta.
Pendrive reklamowy ma duże zastosowanie reklamowe w naszym społeczeństwie 21 wieku – pamięci USB reklamowe jako małe, przenośne urządzenia magazynujące dane świetnie nadają się jako funkcjonalny gadżet promocyjny. Pamięci usb są mało awaryjne, ponieważ ich nośnik pamięci jest flash ‘ owa, dlatego dane użytkownika takiej pamięci flash usb są bezpieczne, a za razem wygodne w użytkowaniu dzięki złączu USB oraz zastosowaniu pamięci masowej plug-and-play. Pamięć usb po wsadzeniu do portu USB od razu jest gotowa do użycia, możemy odczytywać dane z pamięci flash oraz zapisywać nowe dane.
Pamięci USB w dzisiejszych czasach są wyposażone w łącza USB 2.0 oraz szybsze często zastosowywane w większych pojemnościach pamięci USB 3.0. Najczęściej do pamięci usb reklamowych stosuje się USB 2.0 ponieważ pendrive’y reklamowe wymagają mniejszej pojemności pamięci, a USB 2.0 jest spokojnie wystarczalne do zapisu i odczytu na mniejszych pojemnościach pamięci flash. Jednocześnie USB 3.0 również świetnie nadaje się na tzw. Reklamówki dla bardziej wymagających z powodu już małej różnicy w cenie między tymi dwoma złączami USB.
Wyróżniamy różnego kształtu oraz materiału pamięci usb:
W kształcie – karty kredytowej, klucza, opaski na rękę (bransoletki), otwieracz do butelek, naboju (pocisku), a nawet w kształcie indywidualnym według wytycznych klienta.
Z materiału – silikonowe, drewniane, metalowe, aluminiowe, stalowe, plastikowe, skórzane.