pendrive reklamowe

IMPORTER PAMIĘCI USB Z LOGO
Dobra jakość za małą cenę!

W 21 wieku aby sprzedać produkt należy dbać o klienta. Działy marketingowe i agencje reklamowe dążą do tego aby zwiększyć sprzedaż. Dlatego powstał taki twór jak gadżet reklamowy, który jest rozdawany jako upominek reklamowy lub jako urządzenie biurowe, które jest użytkowe a przy okazji gdy jest spersonalizowane logo firmowym zwiększa tożsamość przynależności do firmy. My oferujemy firmom naszym zdaniem najlepszy taki artykuł reklamowy – pendrive z nadrukiem logo. Pendrive reklamowy jest idealnym pomysłem na promocję firmy, bo jako elektronika, która kumuluje dane jest bardzo użytecznym urządzeniem. Zachęcamy agencje reklamowe do współpracy z nami i do oferowania swoim klientom biznesowym właśnie takiego rozwiązania jakimi są pendrive reklamowe.
W naszej marce MemoRabbit Państwo mają wybór ponad 400 modeli pendrive reklamowe z nadrukiem, grawerem, tłoczeniem logo. Pendrivy reklamowe są w różnych kształtach zaczynając od pendrive w kształcie karty kredytowej kończąc po dowolny kształt indywidualny. Każdy model może posiadać pamięci usb od 1GB do 64 GB w technologii USB 2.0, a w niektórych przypadkach możliwa jest również technologia, która umożliwi szybsze przesyłanie danych USB 3.0.
Pendrivy promocyjne proponujemy aby oferować jako upominek reklamowy, gifty do produktu czy usługi, urządzenie firmowe, biurowe, które umożliwi dzielenie się danymi oraz ich magazynowanie.
Zapraszamy do współpracy – tel: 512 02 90 04 mail: biuro@memorabbit.pl www: http://memorabbit.pl

zdjęcie_na_str_usblogo.pl_pendrivereklamowe[1]